Послужний список

Карплюк перетворює Ірпінь на бетонне гетто (+фото, відео)

0

В Ірпені за роки правління парті “Нові обличчя” на чолі з Володимиром Карплюком збудовано понад 1 млн кв метрів житла і жодної лікарні чи новозбудованої школи. Лісових площ вирубано 900 гектарів! Місто перетворилось на суцільний будівельний майданчик.

За даними сайту “ЛУН”, наразі кількість ЖК, що будується в Ірпені, рекордна по містам у Київській області.

Ірпінь - місто забудовників

Тут продається понад 100 багатоповерхових житлових комплексів. Кількість містян вже сягнула 100 000, тоді як існуюча транспортна і комунальна інфраструктура розрахована лише на 40 тисяч мешканців.

На данном изображении может находиться: небо, облако, на улице и природа

Об’єктів соціальної інфраструктури – шкіл, дитсадків – катастрофічно не вистачає, у місті навіть немає власної лікарні – люди змушені їздити до сусідньої Бучі.

На данном изображении может находиться: небо, дерево, на улице и вода

Єдиний за останні три роки споруджений новий дитячий садок неспроможний задовольнити зростання попиту батьків дітей на місця в ньому. У черзі до 9 дитсадків нині стоять близько 4000 дітей. Школи працюють у три зміни: першу, другу та так званий “підзмінок”, а у класах нині – під 40 дітей. І навіть замість офіційно обіцяної в районі заплави річки Ірпінь “школи” тепер зводиться вже третій 10-поверховий будинок.

Джерело: www.irpin.online

Що зробив Володимир Карплюк для Ірпеня?

Попередня стаття

Пікет під ОДА. Карплюк+Ценов=Ірпінське Чикаго

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *