Новини

Карплюк — тут, Карплюк — там… Хроніки гречкосійства

0

Якщо Карплюк до вас ще не приходив, чекайте — він скоро навідається і до вашого населеного пункту. Неодмінно щось наобіцяє. А можливо, щось навіть зробить, нібито за кошт «Нових облич». Але історія вже мала кілька прикладів, коли проекти Карплюка і НО, пропіарені і створені на словах за приватні гроші, згодом важким тягарем лягали на плечі місцевих бюджетів…

Усе це — звичайний підкуп виборців.

Якщо раніше електорат «засівали» гречкою, то нині його тішать благоустроєм, конкурсами проектів та усілякими масовими заходами.

Ось коротко, як засіває Карплюк у Ірпені та Києво‑Святошинському районі:

Жовтень 2018 — травень 2019

…Карплюк та ГО «Нові обличчя» стали організатором конкурсу, який має сприяти розвитку громадської активності мешканців Боярки.

Квітень

…Ірпінь, Боярку та Вишневе «закрутило» на великому дитячому турнірі BeyBlade–2019. У кожному місті очікується 500 учасників. Організатори події — Володимир Карплюк, громадська організація «Нові обличчя Київщини».

Травень — червень

…У боярському сквері біля площі Михайлівська Карплюк та «Нові обличчя» організували роботи з благоустрою. Буде облаштована зелена зона з поливом, встановлені лавочки та ліхтарі для освітлення території, а також парковки для велосипедів. …Карплюк та «Нові обличчя» облаштовують набережну в Боярці. …Біля озера у місті Вишневе розпочато роботи з благоустрою під патронатом «Нових облич». …Кандидат у народні депутати по виборчому округу № 95 Володимир Карплюк, у разі перемоги на виборах, обіцяє позбутися мандату, якщо за три роки у Вишневому не побудують міст через залізничну колію.

…Володимир Карплюк запросив мешканців Вишневого обговорити візуалізацію нового скверу, який планується облаштувати на в’їзді в місто в рамках проекту «Вишневий сад». …Команда «Нові обличчя» оголошує конкурс громадських проектів «Вишневий сад».

Мета — створити у мікрорайонах Вишневого зелені зони: парки та сквери, що будуть затишними місцями для відпочинку.

Ось так «засіває» Володимир Карплюк. Що можемо сказати? Ірпінь уже це пройшов.

У нас теж будували «сквери» і «парки» (а точ-ніше вирубували гектари лісу, залишаючи невеличкі острівці, котрі для міського бюджету вартували десятки мільйонів гривень.

Були й зони відпочинку, які теж для платників податків обійшлися у мільйони. І фонтанчики з різними архітектурними новаціями в Ірпені теж робили. Теж за космічні гроші. Навіщо робили саме це, навіть попри те, що були нагальніші запити від містян? Насамперед для того, аби потім оцю «красиву картинку» показувати майбутнім інвесторам. Продаж квартир, зрештою, ніхто ж не відміняв! А інвестори дуже хвацько «клюють» на парки та сквери. Перевірено Ірпенем!

УВАГА!

Запам’ятайте, чого немає в Ірпені (з того, що обіцяв Карплюк): шкіл (у достатній кількості), дитсадків (у достатній кількості), пологового відділення, реанімаційного відділення, місць для паркування авторанспорту (в достатній кількості), якісної питної води.

Список можна продовжити, бо в кожному районі міста є ціла низка своїх проблем.

Майновий стан Карплюка і Ко (частина 2)

Попередня стаття

“9 друзів Оушена”: за найдорожчу телекампанію Карплюка заплатили його партнери-забудовники

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини