Новини

Команда Карплюка розпадається

0

Скандальний мер-забудовник, фігурант кримінальних справ, власник 67 квартир Володимир Карплюк залишив свою посаду під тиском громади. Закріпивши на керівних посадах своїх підлеглих. Проте у вантаж відповідальності за злочини перед громадою росте, тому членів його команди все частіше звільняються.

18 березня 2019 р. з’явилося офіційне повідомлення про те, що керівник ірпінського КП “Контроль Благоустрою міста” Євгенія Алєксєєва залишає свою посаду.

Це не перший випадок, коли члени команди екс-мера прагнуть реалізувати свої політичні амбіції подалі від Карплюка, який замішаний в багатьох корупційних скандалах. Так, в минулому році звільнились звільнилися обидва його заступники – екс-регіонали Дмитро Христюк та Наталя Семко. На відміну від Алєксєєвої, Семко не назвала причин звільнення, проте незадовго до нього вона опублікувала вірш без авторства про те, як важко жити серед ідіотів. Припускають, що саме у цьому вірші криється відповідь на питання, чому Семко пішла піти з посади.

Команда Карплюка розпадається

Не дивно, адже з кожним днем вантаж відповідальності за злочини перед громадою росте, а чиновникам стає дедалі складніше замилювати очі місцевим мешканцям. “Прозрівають” від реальних проблем навіть ті, хто були затятими “фанатиками парково-фонтанної” політики ІМР.

Центральні ЗМІ неодноразово писали про Ірпінське ОЗУ на чолі  Карплюком, які, обіймаючи офіційні посади в мерії, працюють заради власного збагачення, при цьому  нещадно знищуючи ресурси міста, й розкрадаючи бюджет. Проти найближчого оточення Карплюка вже відкрито десятки кримінальних проваджень.

Саме з бажаням уникнути кримінальної відповідальності пов’язують його балотування до Верховної Ради.

Нагадаємо, проти самого Карплюка відкрито справи за ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво злочинною організацією з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів), ч. 4 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб), ч. 5 ст. 191(заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в особливо великому розмірі у складі злочинної організації).

Також Карплюку інкримінують ч. 1 ст. 205 (придбання суб’єкта підприємницької діяльності з метою прикриття незаконної діяльності, вчиненому в складі злочинної організації), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Висотки замість обіцяної школи: будівельна афера від команди Карплюка

Попередня стаття

Скількох людей вбив Володимир Карплюк?

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини