Кримінальні справи

Кримінальне провадження за знищення комунального майна під висотку

0

Вже не один рік правоохоронними органами здійснюється досудове розслідування за фактом знищення комунального майна та порушень при передачі його Ірпінською міською радою в користування ТОВ “ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП”.

Кримінальне провадження № 42017110000000378, за ознаками кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.

Вже не один рік правоохоронними органами здійснюється досудове розслідування за фактом знищення комунального майна та порушень при передачі в користування ТОВ “ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП” земельної ділянки по вул. Мінеральна у м. Ірпінь. Йдеться про комунальну землю, де знаходилась будівля із приміщеннями “Червоного хреста”, шахового клуб, редакція газети “Ірпінський вісник”.

Рішення Ірпніської міської ради на чолі з Володимиром Карплюком та бездіяльність правоохоронців дала можливість збудувати, ввести в експлуатацію ЖК “Фаворит”, а також реалізувати квартири у вказаному житловому комплексі.

До речі, як і в багатьох, реалізованих ТОВ “ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП” багатоповерхівках, в ЖК “Фаворит” новосели зіткнулись з проблемами через недобросовістність забудовника.

Кримінальне провадження за порушення будівельних норм

Попередня стаття

“Нові обличчя — новий дерибан”: міська влада планує забудувати останні санаторії і табори в Ірпені

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *