ДжинсаМедіа

«Киеввласть» друкує «джинсу» про Карплюка

0

В Україні наближаються парламентські вибори, а з ними – і черговий сплеск “джинси” – все більше медійних майданчиків за гонорар починають друкувати замовні матеріали про потенційних кандидатів.

Серед таких ЗМІ засвітився і ресурс “Киеввласть”, який опублікував замовний матеріал зі згадкою прізвища самовідставного мера Ірпеня. Оскільки реальних подій за участю згаданої особи для об’єктивних інформаційних приводів бракує, ресурс використав пост з його фб-сторінки про відкриття Центру адмінпослуг в смт. Коцюбинське.

Журналісти та інтернет аудиторія вже підкреслили, що на головному фото до матеріалу міг би бути будь-який громадянин, який так само не причетний до Коцюбинського ЦНАПу як і Карплюк. Але на фото саме екс-мер…

Екс-мер, який втратив рейтинг серед ірпінчан і під тиском кримінальних проваджень залишив свою посаду в Ірпені, намагається заручитись підтримкою мешканців Боярки, Вишневого, а тепер і Коцюбинського.

Нагадаємо, що 2 серпня 2018 р. Карплюк пішов у відставку. Тоді ЗМІ відмітили, що мер, який має статус підозрюваного у багатьох кримінальних провадженнях, буде намагатись балотуватись до Верховної Ради України по 95-му округу, оскільки лише мандат народного депутата гарантує йому недоторканність від кримінального переслідування.

Оборудки Карплюка: відкрито провадження щодо підробки документів при розробці Генплану Ірпеня

Попередня стаття

“Моя Київщина”

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Джинса