ДжинсаМедіаНовини

Маніпуляції прес-служби Карплюка: самі вигадують, самі спростовують

0

В останні дні перед виборами мережею поширюється багато інформації щодо кандидатів в депутати Верховної Ради. Чимало з цих новин – фейкові, і найактивнішими поширювачами фейків є прес-служба колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка. 

Для того, щоб привернути до себе максимальну увагу, піарники Карплюка вигадують недолугі та неправдоподібні факти, щоб створити ілюзію застосування проти нього “брудних” виборчих технологій. Посилається Карплюк на “гру конкурентів”, хоча насправді доказів щодо факту причетності опонентів Карплюка до цих фейків немає.

Вчора на своїй сторінці у Фейсбук Володимир Карплюк спростував інформацію про фейковий розіграш квартири від свого імені. Провину за створення цього розіграшу він поклав на опонентів, не підкріпивши свої звинувачення жодним доказом, окрім власних думок та фото публікації, яку міг створити будь-хто, в тому числі і сам Карплюк.

Раніше Карплюк повідомляв, що фейками є також новини про те, що він хоче забрати пам’ятник Тараса Шевченка з центральної площі Ірпеня собі додому, а також про його причетність до секс-скандалу з депутатками Бучанської міської ради. Але на відміну він всіх новин про Карплюка, а також обґрунтованих звинувачень, дані фейки розміщувались на маловідомих сайтах та практично не поширювались в соцмережах.

Нагадаємо, що це не перша неправдива інформація, яка поширюється на замовлення Карплюка з метою нівеляції його негативного іміджу. Він практикував замовлення джинси в деяких виданнях, щоб вибілити свою репутацію перед виборами.

Також кілька років тому Карплюк “поховав” екс-ректора Податкової академії Петра Мельника, коли той був ще живий. Такий інформаційний “трюк” мав відвернути увагу громадськості від дострокового припинення протесту Карплюка під ГПУ, який тривав кілька годин замість місяця. Поширення останніх фейків, імовірно, також пов’язане з його викликом у ГПУ для вручення підозри про причетність до кримінальної справи. 

Що інкримінує ГПУ, та скільки років позбавлення волі загрожує Володимиру Карплюку

Попередня стаття

Представники криміналу – в підтримку Карплюка

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Джинса