Новини

Мер Ірпеня Володимир Карплюк обізвав місцевих жителів та депутатів “чмошниками” (+відео)

0
Карплюк та Попсуй

26 липня 2018 р. пройшла 54-та сесія Ірпінської міської ради, яка ознаменувалася гучним скандалом: мер Ірпеня Володимир Карплюк фактично обізвав місцевих жителів “чмошними”, а депутатів — “тупими, як валянки”.

Сесійне засідання проходило після заяв міського голови Карплюка та його першого заступника Дмитра Христюка про відставки. І якщо мер аргументував своє рішення тим, що йде у велику політику.

У залі тривала ідилія, поки депатути фракції “Свобода” не почали задавати незручні для Карплюка запитання. А вони стосувалися використання бюджетних коштів на роботи, що проводяться у місті.

Як завжди, мер, замість конкретної відповіді, глузував, пропонував свободівцям ходити на засідання комісій та погоджувальних рад. Депутат Богдан Мельничук вкотре нагадав Карплюку, що влада не вважає за потрібне запрошувати представників “Свободи” на такі заходи, не надає вчасно відповідні депутатські документи.

Мер Ірпеня Володимир Карплюк фактично обізвав місцевих жителів “чмошними”, а депутатів — “тупими, як валянки”

Емоції вихлюпнулися на питанні про затвердження договорів про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м. Ірпінь.

Оскільки свободівцям не надали додатки до проектів рішень, то Мельничук намагався з’ясувати, хто ці забудовники та які кошти пайової участі витратять на певні роботи. Карплюк знову намагався все перевести на глузування.

Ці слова супроводжувалися гучними оплесками прихильників Карплюка. Але посадовець, який вирішив балотуватися до Верховної Ради, цим образливим словом назвав не лише депутатів, а й громаду.

Мер Ірпеня Володимир Карплюк фактично обізвав місцевих жителів “чмошними”, а депутатів — “тупими, як валянки”

Адже нормальній людині теж має бути цікаво, куди витрачаються кошти платників податків. Ця інформація “засекречена” від пересічних громадян.

Ні на сесіях, ні на виконкомах не оприлюднюються кошториси робіт, хоча й передбачені доповідачі-посадовці. Немає прийнятих рішень і на сайті міської ради.

Ось і цього разу ухвалено зарахування пайової участі виконаними роботами на майже 6 млн грн. Так, на парк “Центральний” пішло 2,5 млн грн. Загальна сума вкладених туди коштів уже наближається до 30 млн грн — це, приміром, вартість дитячого садочка.

Соратник Януковича Володимир Карплюк балотується до парламенту в 2019

Попередня стаття

Забудовник, якого пов’язують з мером Карплюком, задув з вогнегасників мам з дітьми – відкрито кримінальне провадження

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини