Новини

Мешканка Ірпеня застерігає від голосування за Карплюка: “Обирайте ОЗУ забудовників, щоб траси перекривали частіше!”

0

Нещодавно в мережі з’явилась інформація про те, що ошукані інвестори мікрорайону “Благодатний” вже вкотре збираються перекривати дороги в Ірпені, аби привернути увагу місцевої влади їхніх проблем. В суботу, 13 липня, дорогу на деякий час перекриють на ділянці біля водоканалу. У водіїв та пасажирів просять вибачення за незручності. Це викликало незадоволення в мережі, зокрема, з боку водіїв, але поширюються і заклики до прояву розуміння.

Деякі мешканці Ірпеня, зокрема, Марі Добрияк, закликають висловити підтримку таким протестам, адже на місці цих людей міг бути кожен, а також радить не віддавати свій голос забудовнику Карплюку, який перетворив Ірпінь на місто недобудов.

“Щодо перекриття доріг скажу всім незадоволеним: особисто я не належу до жителів, які постраждали у “Фреш” і “Благодатному”, але можу вам розповісти, що в країнах ЄС під час акцій протесту інші люди відчувають ще більше незручностей. Але не обурюються, а ставляться з розумінням… Думайте, про те, щоб не обирати злодіїв з партії “Нові обличчя” з Карплюком на чолі. Адже через цих шахраїв і розкрадачів бюджету (на рекламні “парки” і “набережні”) і виникають будівельні піраміди в Ірпені… А в житті все взаємопов’язано. І якщо не в вашому конкретно ЖК, то в якійсь іншій ситуації, навіть гірше, кожен може опинитися, як і ваші близькі. “Нові обличчя” рулять! Обирайте ОЗУ забудовників, щоб траси перекривали частіше!”, – написала Марі у Фейсбук.

Крім того, жінка поділилась цікавими подробицями з розмов із жителями проблемного мікрорайону “Благодатний”.

Нагадаємо, що поради щодо покупки квартир в цьому мікрорайоні роздавав сам тодішній мер Ірпеня Володимир Карплюк. 

Оскільки на Карплюку лежить відповідальність не лише за цю, а й за багато інших будівельних та не лише афер, стає цілком зрозуміло, чому він витрачає мільйони доларів, аби пройти в Раду та отримати депутатську недоторканність.

Карплюк витратив фантастичні гроші на ТВ рекламу у червні

Попередня стаття

Боротьба за парк Стельмаха продовжується!

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини