Новини

Нова пошта заперечує причетність до незаконної агітації Карплюка

0

Кандидата в народні депутати Володимира Карплюка вже не вперше звинувачують в незаконній агітації в Ірпені. Для політичної реклами його команда використовує місця, де збирається багато людей: проведення свят чи заходів, які організовує міська влада та до яких Карплюк не має відношення, або навіть фасади комерційних приміщень, власники яких не давали згоду на подібні дії.

Минулого разу заборонену політичну рекламу виявили під час проведення чемпіонату з регбі на міському стадіоні.  Всі присутні на грі бачили агітаційні плакати “Нових облич” та чули відповідні заклики до голосування за Карплюка на майбутніх парламентських виборах.

Цього разу команда Карплюка відзначилась в більш людному місці. Агітаційну наліпку з його іменем жителі міста знайшли на дверях входу до відділення Нової пошти №1, що знаходиться по вул. Антонова. 

Обурені мешканці одразу ж попросили роз’яснення даної ситуації, на що представниця Нової пошти заявила, що компанія не підтримує жодного кандидата на виборах та вже прибрала дану наліпку з дверей. 

На жаль, неможливо дізнатись, хто саме розмістив рекламу Карплюка на дверях Нової пошти, та можна припустити, що це зроблено не зі щирих намірів, а за гроші корупціонера, який вже вкотре ігнорує закон. 

Ірпінська набережна не витримала потоку людей – рухнув міст

Попередня стаття

Майже 1,3 млн гривень витратив Карплюк на агітаційний журнал

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини