Нові ОбличчяПослужний список

Нові обличчя — результат щодня. Реальні факти (+фото)

0

Незаконні будівництва в Ірпені зазвичай викликають опір громади. Але проти законних методів місцевих мешканців партія забудовників “Нові обличчя” з легкістю використовує незаконні. Наприклад, 25 червня 2018р., забудовники з тітушками застосовували по людях вогнегасники, у тому числі і по матерям з маленькими дітьми. Унаслідок цього були постраждалі. 

За 4 резонансних побиття активістів у Ірпені та Бучі досі ніхто не відповів. Кримінальні справи роками не розглядаються, місцева поліція бездіє.

За роки правління партії “Нові обличчя” в Приірпінні під забудову вирубано 900 гектарів лісу, проте соціальна інфраструктура м. Ірпінь не зазнала необхідних змін.

Забудовниками було зведено та розпіарено один дитячий садок, який покриває потреби мешканців всього на 7 %. Всі кошти активно вкладаються в реконструкцію парків, які використовують для приваблення майбутніх інвесторів інвесторів. 

Питна вода в м. Ірпінь не відповідає санітарним стандартам для споживання людиною, – про це свідчать гідрологічні дослідження. Місцевій владі результати досліджень відомі ще з 2016 р., проте комунальні платежі за воду КП “Водоканал” рахує ірпінчанам як за питну. А нещодавно перший заступник мера Олександр Маркушин запевняв всіх містян, що воду в Ірпені пити можна, знаючи, що вона є шкідливою.

Місцева влада на чолі з мером Ірпеня Володимиром Карплюком влаштовували закупівлі, на яких перемагав приватний підприємець… який помер кілька років тому.  Чоловік помер у 2012-му. За чотири роки до того, як почав підприємницьку діяльність. Мільйони бюджетних коштів, як твердять правоохоронці, вивели завдяки цій схемі. 

В Ірпені за останні 5 років збудовано 1 млн 200 тис кв м житла, населення збільшилось вдвічі. Особливо від цього постраждала соціальна і транспортна інфраструктура. Виїхати до столиці в час пік неможливо, декількагодинні затори зранку та ввечері – таке сьогодення Ірпеня.

Схеми. 67 квартир ірпінського мера Карплюка

Попередня стаття

Мер Ірпеня розлучився, щоб уникнути конфіскації майна при арешті

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Нові Обличчя