Новини

ОДІОЗНІ ЗАБУДОВНИКИ ІРПЕНЯ

0

Мирончук, Оверко, Співак, Пікулик…

Це найкрупніші забудовники сьогоднішнього Ірпеня. На них — десятки гектарів ірпінської землі і десятки зведених житлових комплексів. Ще стільки ж будується зараз або ж планується збудувати. Переважна частина усіх об’єктів зводиться незаконно або з порушеннями чинного законодавства. Це або арештовані землі, або ділянки, де непрозоро змінювалося цільове призначення землі, або площі, одержані у власність шахрайським шляхом.

Так будувалися (або будуються) ЖК «Фаворит», «Єсєнін», «Чехов», «Дипломат», «Пушкінський квартал», безіменні ЖК, що зараз зводяться на заплаві річки Ірпінь. Тут же планується ще десяток новобудов, всупереч законодавству України та здоровому глузду.

Усіх названих забудовників об’єднує партія «Нові обличчя». Всі вони — або її члени, або ж спонсори. І всі — наближені до відставного мера Карплюка.

ХТО ЛЕГАЛІЗУЄ НЕЗАКОННУ ЗАБУДОВУ В ІРПЕНІ?

Партія «Нові обличчя».

Саме рішенням цих чиновників, депутатів та їхніх колег  ірпінська земля за безцінь переходить у власність забудовників, змінює цільове призначення.

ХТО ОХОРОНЯЄ НЕЗАКОННУ ЗАБУДОВУ?

Тітушки.

На всіх проблемних об’єктах (особливо на незаконних ЖК Мирончука) саме ці молодики чинять насильство над протестувальниками, заважають роботі журналістів, застосовують фізичну силу до громадських активістів, які намагаються перешкоджати незаконній вирубці лісу та забудовам, а також застосовують проти них зброю та спецзасоби.

Правоохорнні органи.  

Зазвичай допомагають своєю бездіяльністю та безпорадністю. А інколи (як в історії із забудовою ДСО в Ірпені) стають на захист незаконних об’єктів поряд із ті-тушками.

З БІОГРАФІЇ ЛІДЕРА «НОВИХ ОБЛИЧ»

Попередня стаття

Майновий стан Карплюка і Ко (частина 1)

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини