НовиниПослужний список

Ошукані за часів Карплюка інвестори мікрорайону “Благодатний” пікетували Ірпінську міськраду

0

Сьогодні, 11 липня, на площі перед Ірпінською міською радою відбулось мирне зібрання ошуканих інвесторів мікрорайону “Благодатний”. На цій акції люди висунули ряд вимог до міської влади у зв’язку з її бездіяльністю в допомозі інвесторам, які вклали свої кошти у будівництво великого комплексу в Ірпені.

Близько 1000 ошуканих родин намагаються вирішити проблему з недобудовами в Ірпені, в які вклали немалі кошти.

До мікрорайону “Благодатний” входять 7 недобудованих житлових комплексів: ЖК “Княжий Двір”, “Панорамний”, “Панорамний 2”, “Фреш Сіті”, “Шервуд Парк 1”, “Шервуд Парк 2” та “Южний”. Наразі на усіх будівництво зупинене, попри обіцянки фізичних осіб (М. Кіраковський, А.Зібарєв, Р.Дяківський та В.Глухоман) взяти на себе зобов’язання щодо будівництва. Але ці забудовники не виконують своїх обов’язків за договорами з інвесторами квартир вже більше двох років.

Пусті обіцянки ірпінської влади

Учасники протесту скаржились на бездіяльність влади та поліції, до якої звертались неодноразово. Також багато питань у протестувальників було до колишньої ірпінської влади, яка видавала дозвільні документи на це будівництво на ділянках, які як виявилось пізніше, знаходяться за межами Ірпеня. 

Мирні протести відбувались ще тоді, коли Карплюк був мером міста, та він дану проблему ігнорував, а потім почав звинувачувати самих інвесторів. Чи не тому, що сам був учасником схем незаконної передачі землі під будівництво?

Зустріч Карплюка з ошуканими інвесторами в 2018 р.

Вчергове скидатись грошима 

На сьогоднішній зустрічі на площі перед ірпінською міською радою поспілкуватись з людьми вийшла і діюча влада: перший заступник міського голови Олександр Маркушин та керуючий справами Дмитро Негреша.

 Як і їхні попередники, вони заявили, що за кошт міського бюджету покинуте будівництво не продовжуватимуть, але допоможуть знайти підрядника для нових робіт. Це означає, що кошти на роботи підрядника повинні виділяти люди, які і так вже вклали кошти в будівництво, дехто з них гроші на нове помешкання збирав ледь не все життя.

Ігнорувати – незаконно!

Насправді, вимоги, які висувають ошукані вкладники в покинуті недобудови, є цілком обґрунтованим та законними. У своїх вимогах до влади інвестори опираються на ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування”. В законі сказано, що міська влада повинна здійснювати державний контроль за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків, а також взяти на себе організацію роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

Тож пусті владні обіцянки ірпінської міської влади, як і свого часу на чолі з Карплюком – на жаль, черговий “заговорити” проблему ошуканих вкладників, а також спосіб уникнути відповідальності.

Боротьба за парк Стельмаха продовжується!

Попередня стаття

Афера Карплюка – 500 тис м² житла на заплаві за межами Ірпеня

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини