ВажливоМедіаЧорнуха

Риторика проти опонентів Карплюка стає жорсткою та огидною

0

Новинний сайт mistoinform, який добре відомий своєї співпрацею на комерційній основі  з просування ірпінського ексмера Карплюка, опублікував матеріал, в якому журналісти вжили ниці та негідні слова стосовно людей, які є опозиційними до колишнього керівника міста та часто критикують його злочинну діяльність. В матеріалі журналісти діляться виключно своїми припущеннями та суб’єктивними висновками, вживаючи при цьому слова “можливо”, “ймовірно”, “напевно” “начебто”, не підкріплюючи свої слова жодними фактами. Такі дії не лише залишають питання щодо професіоналізму співробітників видання, а й порушують журналістську етику.

Цього разу mistoinform вирішили спекулювати на темі АТОвців. Анонімний автор  звинуватив ірпінського громадського діяча, опозиційного до діючої влади і Карплюка, в тому, що він буцімто в образливій формі відгукнувся про місцевих атовців. При цьому, попри будь-які  морально-етичні норми, редакція mistoinform вважає прийнятним використання брудної лексики.

Очевидно, що ближче до виборів політтехнологи Карплюка починають частіше використовувати “брудні” технології проти його опонентів. 

Ірпінчани вже 7-й день задихаються через будівництво “Орлан-Інвест груп” Карплюка

Попередня стаття

Видатки на освіту в Ірпені – одні з найнижчих в Україні

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Важливо