НовиниПослужний список

“Схеми” Карплюка: корупційні метастази в Ірпені

0

Про численні махінації з землею та незаконною забудовою міста колишнім мером Ірпеня Володимиром Карплюком відомо давно. Сюжет “Схеми” розриває оборудки, за якими наближені до Карплюка забудовники отримали земельні ділянки для розширення  власного бізнесу майже задарма.

Близько 7 га землі було передано містом в оренду комунальному підприємству “Ірпіньжитлоінвестбуд”. Пізніше, ці ділянки були передані ним в суборенду забудовникам. Таким чином, забудовник разом з міськрадою уникнули процедури конкурсних торгів, знизивши орендну плату.  Забудовники завдяки вищезгаданим схемам, сплатили в міський бюджет 662 тисячі грн замість 180 мільйонів.

Незважаючи на протести мешканців Ірпеня, детальний план забудови цих ділянок все ж ухвалили на сесії ІМР, пообіцявши замість лісу окрім нових ЖК ще й парк та дитячий садочок. Та попри обіцянки та петиції від ірпенчан, жодного об’єкту окрім багатоповерхівок там не збудували. Замість цього, місто отримало лише величезне навантаження на інфраструктуру, транспортний колапс та непридатну для пиття воду з кранів.

Якщо Володимир Карплюк отримає депутатський мандат, можна очікувати збільшення масштабів таких схем, які обов’язково вийдуть за межі Приірпіння. 

Чи реальні лобістські мрії у хронічного брехуна та зрадника Карплюка?

Попередня стаття

Ірпінська набережна не витримала потоку людей – рухнув міст

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини