Нові Обличчя

В. о. мера Ірпеня Анастасія Попсуй: людина Карплюка тимчасово очолює міськраду

0

В серпні 2018 р. секретар Ірпінської міської ради (ІМР) Попсуй Анастасія Вікторівна обійняла посаду в.о. міського голови.

Нагадаємо, 2 серпня 2018 року Володимир Карплюк офіційно склав свої повноваження Ірпінського міського голови і відтоді перебуває в стінах будівлі за адресою вулиця Шевченка, 2а лише на громадських засадах.  

Оскільки  згідно Конституції та законів України, очільник органу місцевого самоврядування має представляти інтереси громади – ірпінці прагнуть знати, чому А. Попсуй діє всупереч наданих їй законом повноважень?

Кілька скандальних фактів, пов’язаних з її особою:

Будівництво довгоочікуваної і обіцяної місцевою владою нової школи в Ірпені виявилося суцільною аферою

17 липня 2018 р. очільником Київської обласної організації партії “Нові обличчя” Д. Христюком було анонсоване будівництво загальноосвітньої школи в районі вул. Підгірної, по пров. Озерному, 21-б. 

“Квартальний звіт” в.о. міського голови А.Попсуй

Трохи згодом, врозріз заявам Д. Христюка, А. Попсуй зазначає, що саме ірпінці вирішуватимуть приймати школу на баланс міста чи ні. 

“Квартальний звіт” в.о. міського голови А.Попсуй

Але і цей опублікований факт виявився черговою маніпуляцією від міської влади. Під приводом будівництва школи на заплавних землях, за межами міста від літа 2018 року і вдень і вночі зводиться  житловий масив. Наразі вже є три будівлі. Одна з них наразі вісім поверхів, в іншій завершують третій, а поруч з ними видніється біла цегляна споруда.

Попсуй – власниця кросоверу, придбаного за ціною скутера

Найбідніша (згідно офіційних декларацій) депутатка ІМР неодноразово світилася у різних скандалах, пов’язаних з необґрунтованим збагаченням. Зокрема, з появою дорогого автомобіля Honda CR-V, ринкова вартість якого від 300 000 грн. Проте, як зазначила депутатка в декларації, придбала вона автомобіль всього за 30 000 грн, тобто в десять разів менше справжньої вартості. 

Попсуй – власниця квартири, придбаної за ціною кімнати в гуртожитку

В 2016 р. Попсуй придбала квартиру за 219 520 грн. Тобто квадратний метр обійшовся їй в 3200 грн, в той час як його ринкова вартість у 2015 р. становила в р-ні 10000 грн. 

Нагадаємо, що проти Попсуй, як голови благодійного “Фонду громади Приірпіння”, було відкрито кримінальне провадження у справі про розкрадання в особливо великих розмірах. 

ЗМІ неодноразово писали, що тодішній мер Ірпеня та лідер політичної партії “Нові обличчя” Карплюк допоміг їй “відкупитися”.

Після цих подій Попсуй зробила “блискучу” кар’єру від секретаря ІМР до в.о. міського голови.

“Квартальний звіт” в.о. міського голови А.Попсуй

Фото http://kotsubynske.com.ua

Варто зауважити, що за інформацією, наведеною на офіційному сайті наразі А. Попсуй обіймає дві посади в ІМР.

“Квартальний звіт” в.о. міського голови А.Попсуй

Це ставить під сумнів легітимність всіх ухвалених в міській раді рішень в період з 2 серпня 2018 р.  за підписом Попсуй. Адже відповідно до ст. 11 Регламенту ІМР – секретар ради не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах (крім викладацької, наукової та творчої роботи в позаурочний час), займатися підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибуток тощо.

І останнє, чому Попсуй саботувала питання призначення позачергових виборів міського голови Ірпеня, свідомо подаючи некоректну інформацію в документах до Верховної Ради України?

“Квартальний звіт” в.о. міського голови А.Попсуй
“Квартальний звіт” в.о. міського голови А.Попсуй

Скан офіційної відповіді Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на запит щодо позачергових виборів Ірпінського міського голови

Олександр Маркушин – новий “месія” “Нових облич”

Попередня стаття

Кримінальне провадження за порушення будівельних норм

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Нові Обличчя