Новини

Вагітна спортсменка потрапила до лікарні через тиск Карплюка

0

Анжелу Макєєву звільнили з посади директора стадіону “Чемпіон” за відмову брати участь в агітації за Петра Порошенка за вказівкою екс-мера міста Володимира Карплюка, – про це вона заявила в своєму відеозверненні.

“На жаль, з початком політичної гонки голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк через Петра Щербину почали здійснювати на мене тиск, погрожувати та вимагати, щоб я виконувала всі їх накази, агітувала виключно за них та тих кандидатів, на яких вони мені вкажуть. Вимагали, щоб я вступила до партії «Нові обличчя» і підтримувала кандидатуру діючого Президента, адже він, за їх словами, пообіцяв їм після виборів політичний дах. А також вимагали, щоб я брала участь в їх політичних та виборчих схемах. На жаль, такий тиск на мене здійснюється не вперше”, – розповідає Макеєва.

А вже ввечері, через нервовий зрив вагітну спортсменку терміново госпіталізували , – про це на своїй фб-сторінці заявив її чоловік Максим Цюцюра.

“Після моєї рішучої відмови брати участь у політичній агітації та виборчих схемах – мене руками Олександра Маркушина звільнили з посади директора стадіону, грубо порушуючи Законодавство України. Звільнили, знаючи, що я перебувала на лікарняному і є вагітною! Проте, цинічність цих людей не знає кордонів. Така у них сутність. Але я людина спорту і не дозволю маніпулювати мною, моїм голосом, використовуючи мене і людей, з якими я працюю, в брудних політичних іграх!”, – заявляє Макеєва.

Тиск на Макеєву здійснювався і раніше, зокрема після її звернення-вимоги  до міської влади щодо вирішення проблем комунального стадіону  на її адресу почались погрози, дзвінки з вимогою видалити цю інформацію.

Джерело: www.irpin.online

15 га лісу під вирубку: на Володимира Карплюка відкрито кримінальне провадження

Попередня стаття

Партія Карплюка організувала тіньовий штаб Порошенка В Ірпені

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини