Нові Обличчя

Видатки на освіту в Ірпені – одні з найнижчих в Україні

0

Представники партії “Нові обличчя”, які досі знаходяться при владі в Ірпені, регулярно заявляють про свої заслуги в освітній сфері. Нещодавно Міністерство фінансів України спростувало гучні заяви ірпінських чиновників, опублікувавши рейтинг міст з найменшими видатками на освіту, серед яких опинився Ірпінь. Ірпнська влада витрачала 10,9 тис.грн на одного учня, в той час як середні видатки на одного учня в українській школі у 2018 році складали 21, 3 тис. грн на рік .
Рейтинг складали на основі моніторингу ефективного використання коштів у 2019 році, а також  на основі про використання освітньої субвенції, зібраних серед закладів середньої освіти за 2018 р., коли мером Ірпеня був ще Володимир Карплюк. 

За останні чотири роки в Ірпені не збудовано жодної школи, а класи в існуючих школах – переповнені. Тим не менше, навіть враховуючи таку байдужість до шкільної освіти міста, жодних дій щодо покращення ситуації не проводиться. 

Анонсовані освітні проекти та будівництво шкіл залишились в минулому, натомість гроші з міського бюджету успішно витрачаються на місця відпочинку, що активно будуються перед виборами.

Риторика проти опонентів Карплюка стає жорсткою та огидною

Попередня стаття

Соратники Карплюка – за дружбу з Росією

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Нові Обличчя