Новини

ЯК ВИХОДЕЦЬ З ПАРТІЇ РЕГІОНІВ СТВОРИВ ПРОЕКТ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ» І КАЗКОВО ЗБАГАТИВСЯ

0

Відверто про Володимира Карплюка (#Вова67), котрий мріє стати депутатом від 95­го виборчого округу

Майже 100 гектарів землі та близько 15 000 м 2 житлової та комерційної нерухомості в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі, Коцюбинському, у Вишгородському, Києво‑Святошинському та Іванківському районах Київщини наразі перебувають у власності забудовників та депутатів із політичної партії «Нові обличчя», яка за податковими деклараціями впродовж багатьох років мала «нульовий» баланс і не проводила практично ніякої діяльності.

Це лише «офіційне майно», те, що значиться у держреєстрі за кожним із найближчого оточення лідера цього оманливого партійного проекту — ірпінського мера-втікача Володимира Карплюка.

 Увесь цей крам у тій чи іншій мірі належить саме йому. Він просто «заховав» майно за іншими прізвищами — у своїх підлеглих-однопартійців, які стали його партнерами, прорабами і просто банальними зіц-головами «фунтами» у його численних бізнес-структурах. І наживав Карплюк ці гектари і квадратні метри «тяжкою і виснажливою» працею впродовж останніх 8 років, перебуваючи на державній службі, свідомо перетворюючи місто-курорт Ірпінь на «рекламну картинку» насамперед для продажу квартир, які руками інших і будував…

Зараз він з екранів телевізора, зі шпальт напівлегальних друкованих видань та в Інтернеті втовкмачує людям, що зробив з Ірпеня «українську Швейцарію». Але спитайте у звичайних мешканців міста, чи пахне тут «Швейцарією». Вони вам розкажуть, чим тут смердить насправді…

У цьому випуску — нічого вигаданого. Усю інформацію можна перевірити на сайтах Держгеокадастру України (www.land.gov.ua) та в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (www.kap.minjust.gov.ua). Це видання відповідає вимогам статті 68, п. 1. Закону України «Про вибори народних депутатів України», де сказано, що «передвиборна агітація — це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати або партію — суб’єкта виборчого процесу».

Отримати додаткову інформацію стосовно діяльності екс-мера Карплюка та партії «Нові обличчя» можна в ГО «Зелений Ірпінь» — (098) 834–65–59.

Ми відповімо на всі ваші запитання.

Науковець Дмитро Яблоновський емоційно закликав виборців не голосувати за Карплюка

Попередня стаття

ТОП-10 кримінальних справ проти Карплюка та його оточення

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини