ВажливоПослужний список

Які обіцянки не виконав корупціонер Карплюк?

0

Мальовниче місто Ірпінь із сосновими лісами та річками за 5 років перетворилось в тісний перенаселений мегаполіс. Це все завдяки ексмеру Володимиру Карплюку, який за час свого керування був зосереджений на незаконних оборудках з землею та хаотичній забудові більше, ніж на забезпеченні нагальних потреб міста.

Цей бізнес не передбачає побудови нових об’єктів інфраструктури, які так потрібні Ірпеню: школи, дитячі садки, лікарня та пологовий будинок. Обіцянки побудувати ці об’єкти звучали від представників Карплюка  неодноразово. Проти нього відкрито більше десятка кримінальних проваджень та проведено сотні журналістських та активістських розслідувань, які доводять його злочини та демонструють їхні наслідки.

Невиконана обіцянка №1: Медичний центр

Одним із найскандальніших виявилось будівництво медичного центру в Ірпені. Як відомо, Ірпінська міська лікарня знаходиться в Бучі, тому про нову медичну установу, розташовану в Ірпені мова йшла ще до того, як Карплюк зайняв крісло мера. Та він вирішив прибрати до рук землю медичного призначення. Результатом стало будівництво на цій ділянці кількох багатоповерхівок компаніями, наближеними до Карплюка.

Невиконана обіцянка №2: Дитячий садок

Ще однією нездійсненною мрією обернулась для Ірпеня обіцянка Карплюка збудувати дитячі садки. Один з них мав розташовуватися по вул.Курортній, про що Карплюк неодноразово заявляв на зустрічах ще перед місцевими виборами у 2015 році. Будівництво там ведеться вже п’ятий рік, дуже повільними темпами, а мешканці сусідніх будинків спостерігають разом з будівництвом оголені дроти та арматуру. 

Невиконана обіцянка №3: Нова школа

Таку саму долю чекало і будівництво нової комунальної школи на заплаві. Через вісім місяців після анонсу будівництва школи на майданчику височіє десятиповерхівка та зводять ще один будинок поруч. Згідно проекту, школа має лише три поверхи, тому зрозуміло, що на цій ділянці її не буде. Виявилось, що будівництво школи перенеслось в інше місце, далі по вулиці. Та, як з’ясувалось згодом, саме на цій ділянці будівництво не може здійснюватись, тому що вона знаходиться вже за межами міста. Отже, результат – дві нові багатоповерхівки  і жодної нової школи.

Невиконана обіцянка №4: Ремонт підземного переходу

Нещодавно в мережі виклали відео з підтопленим підземним переходом, що знаходиться біля ірпінського залізничного вокзалу. Подібні відео викладають після кожної серйозної негоди, тому що цей перехід регулярно затоплюється і вже давно потребує капітального  ремонту. Через нього щодня проходять тисячі людей, він з’єднує дві частини міста і є значно важливішим інфраструктурним об’єктом, ніж нові парки та пам’ятники. Міська влада на чолі з Карплюком обіцяла поремонтувати його до кінця 2016 року, та сьогодні ірпінчанам досі доводиться пірнати у воду, щоб перетнути цей перехід.

Невиконана обіцянка №5: Облаштування паркувального майданчика

Окрім вирішення таких надважливих проблем, громада Ірпеня чекала від мера Карплюка і сприяння блогоустрою дрібніших соціальних об’єктів, як от парковки біля міського ринку. Обіцянка її облаштувати обернулась в новий торгівельний центр на місці, де раніше відвідувачі ринку паркували свої автомобілі. Нова будівля належить соратниці Карплюка від “Нових облич” – Наталії Бойчук. Під парковку виділили лише частину дороги, через що вулицю довелось звузити та запровадити односторонній рух. Це спричинило додаткові незручності, адже вулиця Зарифи Алієвої знаходиться в самому центрі міста.

Давно стало зрозуміло, що у Верховну Раду Карплюк йде не з благими намірами, а за новими повноваженнями та недоторканністю. Розслідування каналу 1+1 демонструє всій Україні, які злодіяння Карплюк хоче заховати за депутатським мандатом.


Такі розслідування проводяться не замовними людьми та конкурентами Карплюка, як він сам про них говорить, а незалежними журналістами загальнонаціональних каналів, а також місцевими активістами. Своїми враженнями також діляться і мешканці міста, які проживають тут ще з часів гучних заяв та обіцянок Карплюка, та бачать результат на власні очі – замість таких важливих для людей шкіл та лікарень ми маємо лише нові парки та набережну, облаштування яких зовсім не на часі.

Набережна у Вишневому, на якій піарився Карплюк, не витримала першого дощу

Попередня стаття

Чи реальні лобістські мрії у хронічного брехуна та зрадника Карплюка?

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Важливо