Послужний список

З БІОГРАФІЇ ЛІДЕРА «НОВИХ ОБЛИЧ»

0

Володимир Карплюк

Посада

Екс‑міський голова м. Ірпінь, голова політичної партії «Нові обличчя»

Дата та місце народження

Народився в 2.08.1981 року, родом з селища Стрижавка Вінницької області

Освіта

Університет державної фіскальної служби України за спеціальністю «правознавство» та «економіка підприємства»

Сімейний стан

Офіційно розлучений з 17 листопада 2016 року. Колишня дружина — Карплюк Лариса Василівна, мають двох спільних синів — Максима та Владислава.

Трудова діяльність

Навчався в аспірантурі та викладав в Університеті державної фіскальної служби України в Ірпені, був методистом відділу виховної роботи.

Політична кар’єра

Колишній член Партії регіонів, мав зв’язок з колишнім регіоналом Петром Мельником, який дав йому, випускнику податкової академії, путівку в політичне життя Приірпіння. 2010 р. ініціював створення Всеукраїнської громадської організації «Нові обличчя» 2010–2011 рр. працював заступником Бучанського міського голови з економічних питань

З 2012 р. — голова політичної партії «Нові обличчя» З 27 жовтня 2014 р. — ірпінський міський голова, обра-ний на позачергових виборах 20 жовтня 2015 р. — переобраний на посаду міського голови Ірпеня. Завдяки передвиборчим домовленостям з забудовниками зміг зібрати підконтрольну «Новим обличчям» депутатську більшість.

2 серпня 2018 р. — добровільно склав повноваження міського голови Ірпеня під тиском кримінальних справ та громадськості міста на свій день народження.

БІЛА ПЛЯМА БІОГРАФІЇ. Самогубство чи вбивство?

Попередня стаття

ОДІОЗНІ ЗАБУДОВНИКИ ІРПЕНЯ

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *