Кримінальні справи

Забудовник, якого пов’язують з мером Карплюком, задув з вогнегасників мам з дітьми – відкрито кримінальне провадження

0

Поліція пліч-о-пліч з “тітушками” захищала незаконну забудову, незважаючи на те, що ділянка була арештована. Проти мирних протестантів були застосовані спецзасоби, мам з дітьми задули з вогнегасників. Будівництво ведеться фірмою, яку пов’язують із бізнес-партнером Володимира Карплюка Антоном Мирончуком.

У звязку з цинічним порушенням закону місцевою поліцією і владою було розпочате кримінальне провадження № 12017110040002885, за ознакам кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч. 1 ст. 246, ч. 1 ст. 364 КК України.

Призначення вказаної земельної по вул. 8-го Березня, 23 було «для обслуговування адміністративних будівель» до літа 2017 р. Тоді місцева влада на чолі з ірпінським мером Володимиром Карплюком змінила її призначення під забудову. Активна боротьба за цю зелену зону почалася на початку літа коли її обнесли бетонним парканом.

На зборах в Ірпені обговорять питання спорудження на території ДСО дитячого садочка

27 червня 2018 р., завдяки активним діям громади, Ірпінський міський суд наклав арешт на земельну ділянку площею більше одного гектару. 26 липня апеляційний суд Київської області скасував ухвалу Ірпінського суду про арешт ділянки.

За словами місцевих мешканців, міська рада відверто нехтує пропозиціями громадських слухань щодо розвитку території ДСО, аргументуючи свою непричетність до зміни цільового призначення ділянки. На думку громади, на території ДСО мав би бути освітній заклад, а не чергова висотка.

Міська влада на чолі з мером обіцяла громаді зберегти цю зелену зону. Проте надала забудовнику всю дозвільну документацію на зведення чергової багатоповерхівки на території ДСО.

Тоді ж в ЗМІ зазначали, що начальник поліції Київської області Дмитро Ценов стоїть за незаконною забудовою в Ірпені, йому має відійти 40 квартир.

Журналісти та громадськість вже неодноразово звертали увагу на той факт, що деребан Ірпінських лісових угідь, земель, пойми, дитячих таборів проходить за активної підтримки правоохоронних органів.

Як вже повідомляли ЗМІ, «співпраця» фігуранта численних земельних скандалів Володимира Карплюка з начальником Головного управління Національної поліції в Київській області коштує Ірпінському меру 10 тисяч долларів щомісяця. Не зважаючи на суспільний резонанс, викликаний причетністю Ценова до корупційних схем Ірпінського міського голови,керівництво МВС області продовжує брати участь в незаконних оборудках та “кришуванні” Володимира Карплюка

Мер Ірпеня Володимир Карплюк обізвав місцевих жителів та депутатів “чмошниками” (+відео)

Попередня стаття

Відставка ірпінського мера Карплюка під тиском громади

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *