Відставка Карплюка з мерського крісла була втечею від відповідальності під тиском громади. Депутатський мандат для Карплюка – це шанс уникнути кримінального переслідування.
Володимир Карплюк залишав Ірпінь з низкою невиконаних обіцянок, зокрема побудова нової школи, дитячих садочків, дитячої лікарні, пологового будинку, інфраструктурних об’єктів, мережей водо- та теплопостачання. Наразі, в Ірпені справжня інфраструктурна катастрофа.
За час “правління” Карплюка в Ірпені 2014 — 2018 рр.:
1. Відбувалося тотальне нищення природних ресурсів у регіоні, через незаконну забудову знищено заплавні землі річок Ірпінь та Буча, які взагалі знаходяться за межами міста Ірпінь, що підтверджується даними Публічної кадастрової карти України. Земельні масиви у заплавах річок взагалі не підлягають забудові згідно з висновками органів державної виконавчої влади. Приблизні збитки — 35 млн грн.
2. Розкрадалися бюджетні кошти. Внаслідок порушень тендерних процедур і від сплати податків забудовниками з команди Карплюка, міському бюджету нанесено збитків понад 104 млн грн.
3. Незаконно передавалися земельні ділянки наближеним до Карплюка забудовникам (Пєшому В.А., Вишнякову І. А., Оверку І.І., Мирончуку А.А. та ін.). Незаконне зарахування пайової участі завдало бюджету збитків на понад 188 млн грн.
4. У незаконний спосіб Ірпінською міськрадою змінювалося право власності та цільове призначення земель лісогосподарського призначення та земель державної форми власності;
5. Нищилося комунальне майно: гаражі, будівлі шахово-шахматного клубу, редакції газети “Ірпінський вісник”, Ірпінської міської організації Товариства Червоного Хреста України, військомату тощо.
6. Володимиром Карплюком під час його перебування на посаді директора ТОВ “Сарафан” було порушено правила безпеки під час виконання будівельно-монтажних робіт з підвищеною небезпекою. Внаслідок аварії на будівництві на місці події загинула одна людина, а інша отримала тяжкі тілесні ушкодження.
7. За Карплюка розцвів на теренах Приірпіння рух тітушок. Без їхньої участі не обходився жодний захід. Десятки побиттів активістів, підпали авто — такою була немилість до інакомислячих і тих, хто не піддається зомбуванню.
В Ірпені люди вже прозріли: від зеленого міста, у якому вони придбали квартири, залишилися куценькі парки та сквери.
8. Забудовне ущільнення призвело до перенаселення окремих мікрорайонів Ірпеня. Усе це спричинило транспортний колапс, перевантаження енергетичних систем, водопровідних та каналізаційних мереж.
9. Тиск води у водогонах падає, а з кранів замість живильної рідини струмує каламутна суспензія з неприємним запахом та смаком.
10. Зростання кількості населення відгукнулося катастрофічною нестачею місць у дитячих садочках та школах. Батьки майже 3 тис. малюків змушені прилаштовувати своїх дітей до приватних дитсадків чи залишати їх на родичів, няньок. А школярам доводиться навчатися у декілька змін.
На вимоги громади до очільників міста будувати школи та садочки останні просто брешуть. Спочатку відповідали, що, мовляв, по закону не можуть споруджувати навчальні заклади за рахунок міського бюджету.Коли люди розвінчали цей міф, виправдовувалися нестачею коштів на такі вартісні проекти. Правда, дивом знайшлися гроші на реконструкцію центральної площі поблизу міської ради (у діапазоні 200-300 млн грн), облаштування парків та скверів…
Незграбні спроби ірпінських можновладців на чолі з Карплюком провести добудови в двох школах розтяглися на роки та спричинили казуси — залиті водою класи, грибок на стінах тощо. Зате їх відкриття вилилося у помпезні урочистості.
Деякі забудовники не потурбувалися, щоб на прибудинковій території житлових комплексів, які вони звели, були спортивні та дитячі майданчики, паркувальні місця.Оскільки вільних земель під забудову в Ірпені вже немає, то мерська команда націлилася на розбудову міста Боярка та Вишневе.
Джерело: poglyad.tv
Коментарі