Кримінальні справи

15 га лісу під вирубку: на Володимира Карплюка відкрито кримінальне провадження

0

В Ірпінській міській раді 16 червня 2016 р. проводились обшуки. Правоохоронці шукали документи, пов’язані з незаконним переведенням на міськраду 15 гектарів державного лісу за заявою Володимира Карплюка.

Картинки по запросу обшуки в ірпені

Скандал навколо земельної ділянки за участю Володимира Карплюка розпочався в 2015 р. Тоді, 24.12.2015 за безпосереднім підписом заявника В. Карплюка до Державного реєстратора надійшла заява стосовно зміни цільового призначення 15 га земельної ділянки. У документі мова йшла про зміну з державної до комунальної власності та внесення в реєстр недосовірних відомостей про цільове призначення землі як під багатоповерхову забудову.

Наприкінці січня 2017 року окружним адміністративним судом міста Києва було задоволено позов про скасування державної реєстрації права комунальної власності з цільовим призначенням “для будівництва багатоповерхових житлових будинків та громадської забудови” на земельну ділянку лісового фонду площею 15 га.

Як повідомляли ЗМІ, Ірпінський міський голова намагався маніпулювати громадською думкою, викривляючи факти, що стосуються незаконного виділення у 2015 році зазначеної земельної ділянки. Намагаючись уникнути кримінальної відповідальності, Карплюк звинувачував прокуратуру у переслідуваннях.

Прокуратурою було доведено, що вказана земельна ділянка на законних підставах перебуває у власності держави та у постійному користуванні ДП «Київське лісове господарство» для лісогосподарських потреб.

Проте Ірпінський мер надав нового поштовху скандальній історії, подавши апеляцію на відміну законного рішення.  За офіційними джерелами, провадження за апеляційною скаргою Ірпінського міського голови В. Карплюка відкрито 02.04.2018. Проте рішенням суду апеляційної інстанції (Київський апеляційний адміністративний суд) 19.04.2018 у задоволені апеляційної скарги було відмовлено, рішення суду першої інстанції залишено в силі.

Вказані дії Карплюка підпадають під ч. 1 ст. 364 КК України і карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів. громадян.

Нагадаємо, що мер Ірпеня отримав другу підозру у низці тяжких і особливо тяжких злочинів пов’язаних з розкраданням бюджетних коштів у складі організованої злочинної групи і йому загрожує до 12 років позбавлення волі. В ЗМІ неодноразово заявляли, Карплюк балатуватиметься до Верховної Ради України, щоб отримати депутатську недоторканність і уникнути кримінальної відповідальності.

Джерело: argumentua.com

Луценко: “Карплюк перетворив Ірпінь на кримінальне Чикаго”

Попередня стаття

Вагітна спортсменка потрапила до лікарні через тиск Карплюка

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *