ВажливоМедіа

“9 друзів Оушена”: за найдорожчу телекампанію Карплюка заплатили його партнери-забудовники

0

Передвиборча агітація Володимира Карплюка ввійде в історію цьогорічних позачергових парламентських виборів як найдорожча піар-кампанія кандидата-мажоритарника. Станом на 7 липня його витрати лише на телерекламу на двох загальнонаціональних каналах “Інтер” та “1+1” склали 9,4 млн гривень за один місяць.

Згідно Закону “Про вибори народних депутатів України“, кандидат по одномандатному виборчому округу не може витратити на свою передвиборчу агітацію більше 16,7 млн гривень, тому зобов’язаний звітувати перед  щодо всіх фінансових надходжень та витрат саме на агітацію. Володимир Карплюк вже подав свій проміжний фінансовий звіт до ЦВК. Отже, до 11 липня його кампанію фінансували його бізнес-партнери, надавши йому майже 7 млн гривень. Сам Карплюк вклав у свою агітацію порівняно дуже скромну суму в 299 тис. гривень.

Найщедрішими фінансовими донорами виявились Ігор Оверко та Володимир Співак. Вони внесли на рахунок Карплюка по 1,5 млн гривень. Також від 150 тис до 1 млн гривень перерахували у виборчий фонд Кандидата забудовники Юрій Марченко та Олександр Заболотний, Дмитро Осипенко, Геннадій Гаєць, а також нотаріус Максим Нельзін, який допомагав Карплюку дерибанити Біличанський ліс. Серед інших осіб, які профінансували Карплюку витрати на рекламу опинились бізнес-партнерки Наталія Бойчук та Наталя Дембовська.

Проаналізувавши походження фінансів та обіцянки Карплюка, який доводить, що в Раді “потрібен свій”, неважко здогадатись, які врешті-решт інтереси захищатиме Карплюк, якщо стане народним депутатом, а для кого він стане “своїм”.

Карплюк — тут, Карплюк — там… Хроніки гречкосійства

Попередня стаття

Депутат Червакова назвала Карплюка “політичним гандоном”

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Важливо