Послужний список

«Ахрана, атмєна»: як Карплюк і Ко продовжують махінації на новій набережній

0

Ірпінська міська рада призупинила торги щодо будівництва набережної від вул. Підгірна до траси Р-30і, очікувана вартість яких — понад 34 мільйони гривень. Офіційна причина – невідпові

Ірпінська міська рада призупинила торги щодо будівництва набережної від вул. Підгірна до траси Р-30і, очікувана вартість яких — понад 34 мільйони гривень. Офіційна причина – невідповідність технічної документації законодавству України. Відповідно до цього, жодні роботи на цій території проводитись не можуть. Проте на цю ділянку у Карплюка та його соратників великі плани – у вигляді 72 нових багатоповерхівок, які планується звести на заплаві. Тому, незважаючи на незаконність, роботи на набережній продовжуються. Також продовжується схема розбивки кошторису на менші суми, які дозволять не проводити публічні закупівлі та розбити роботи “між своїми” підрядниками.

Подібні афери Карплюк провернув з будівництвом та облаштуванням парків “Письменників”, “Перемоги”, “Незнайка”, “Центральний”, Стели творчого духу тощо.

Карплюк ухилився від військової служби?

Попередня стаття

Куди Карплюк витрачав щодня по півмільйона минулого року?

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *