Кримінальні справиНовини

БІЛА ПЛЯМА БІОГРАФІЇ. Самогубство чи вбивство?

0

Кримінальний шлейф, який тягнеться за скандальним Володимиром Карплюком, складається не тільки з кримінальних справ, пов’язаних з незаконним виділенням землі, нелегальним будівництвом та іншими економічними злочинами. В «послужному списку» одіозного екс‑мера, як і належить кримінальному авторитету, є злочини і більш тяжкі.

Коли журналісти пишуть про злочинні дії Карплюка, то, як правило, згадують лише про одну смерть, до якої міг бути причет-ний колишній мер Ірпеня. Під час перебування його директором ТОВ «Сарафан», він, як забудовник, зводив комплекс «Новатор» по вулиці Воїнів‑інтернаціоналістів у Бучі. В результаті надзвичайної події на будівельному майданчику один з будівельників загинув.

Слідчі знайшли ряд порушень в організації роботи будівництва і дійшли виснов-ку, що основна провина в людській смерті лежить на Карплюку, як на керівнику компанії. Однак покарання за це вбивство йому вдалося уникнути: дивним чином справа була вилучена у прокуратури Київської області і передана до Чернігівської, де благополучно була закрита.

Втім, є ще одна смерть, причиною якої також міг стати Карплюк, і дорозслідування обставин якої ще належить здійснити. Тим більше, що такі тяжкі злочини як вбивство не мають термінів давності.

Йдеться про трагічну загибель Романа Павлюченка, який був начальником служби безпеки Карплюка.

Формально історія почалася не в квітні 2013 року, коли Роман трагічно випав з балкона п’ятого поверху службової квартири в Бучі, а кількома місяцями раніше, коли стався конфлікт Карплюка із партером по бізнесу, оператором зовнішньої реклами. Оператор повідомив Карплюку про те, що збирається заклеїти його плакати як незаконні. Той пообіцяв відповісти силою. Сказано — зроблено: молодчики від Карплюка на чолі з начальником його охорони Романом Павлюченком приїхали і відлупцювали спочатку працівника, а потім і самого власника бордів.

Логічним продовженням стала заява у міліцію та відкрита кримінальна справа проти Павлюченка. На допит по цій кримінальній справі Павлюченко повинен був з’явитися о 9 ранку 18 квітня 2013 року.

Однак кількома годинами раніше тіло начальника охорони виявили перед під’їздом його будинку в Бучі. Напередодні мав місце конфлікт загиблого з самим Карплюком. Відомо, що Павлюченко просив/вимагав у свого шефа «викупити» кримінальну справу, оскільки «завдання» він і його «колеги» виконували саме в інтересах Карплюка.

Але до угоди сторони, мабуть, не дійшли, оскільки, за даними джерел в МВС, на 9 ранку 18 квітня 2013 року Павлюченко збирався все‑таки піти до слідчого.

Справу досить швидко кваліфікували як самогубство (справа № 12013100040000871), хоча в ній було аж занадто багато незрозумілого і нелогічного…

За матеріалами ресурсу «Інформатор»

ТОП-10 кримінальних справ проти Карплюка та його оточення

Попередня стаття

З БІОГРАФІЇ ЛІДЕРА «НОВИХ ОБЛИЧ»

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *