Новини

Чи реальні лобістські мрії у хронічного брехуна та зрадника Карплюка?

0

У своїй передвиборчій риториці Карплюк згадує про лобіювання інтересів 95 виборчого округу у Верховній Раді. Це означає, що самовисуванець щоразу збирається переконувати 225 депутатів голосувати за, наприклад, будівництво в Ірпені та частині Києво-Святошинського району шкіл та доріг, які він міг збудувати як мер. Ці обіцянки мало чим відрізняються від тих, які він давав перед місцевими виборами, і тоді, коли був мером. Проте щоразу вони трансформувались у мільйон квадратних метрів житла, без забезпечення їх власників відповідною інфраструктурою. А от обіцяних шкіл та лікарень Ірпінь так і не отримав.

Щоб прийняти потрібне для нашого округу (чи якогось іншого) рішення, потрібна переважна більшість в парламенті – а це 226 голосів. І якщо врахувати, що Карплюк не відносить себе до жодної політичної сили крім “Нових облич”, які в Раду не йдуть, то можна припустити, що це лобіювання не знайде жодної підтримки.  До того ж, будівництво шкіл та інших закладів освіти – це прерогатива місцевої влади, до якої Карплюк належав раніше, і аж ніяк не народного депутата.

До речі, свого часу Карплюк пішов з Партії регіонів, створивши кишенькові «Нові обличчя». Після низки політичних фліртів з різними партіями та їхніми лідерами (Тимошенко, Москаленко, Тарута, Порошенко…) зрадив своїх новообличівських соратників, подавшись на вибори самовисуванцем, попри обіцянку балотуватися до ВР винятково від «Нових облич». 

Сьогодні Карплюк обіцяє своїм виборцям лобіювати їхні інтереси вже як депутат.  Після низки невиконаних мерських обіцянок та зради своїх соратників, не важко здогадатись, що наступними зрадженими можуть виявитись його ж виборці, які збираються вдруге допустити до влади корупціонера та дерибанщика бюджету.

Які обіцянки не виконав корупціонер Карплюк?

Попередня стаття

“Схеми” Карплюка: корупційні метастази в Ірпені

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини