ВажливоПослужний список

Гучна будівельна афера від партії “Нові обличчя”: понад 1000 сімей в Ірпені залишились без даху над головою.

2
БГМ Ірпінь, обдурені інвестори в Ірпені

Гучна будівельна афера від екс-секретаря ІМР, члена партії “Нові обличчя” І. Вишнякова в мікрорайоні “Благодатний”.  Володимир Карплюк порадив інвесторам свого однопартійця-забудовника як надійного, після чого той привласнив вкладені людьми кошти і втік за кордон. Більше тисячі сімей залишились без даху над головою.

Ирпень, Благодатній, БГМ, Фреш Сити, Вишняков, ЖК Панорамний, ЖК Fresh City, Фреш сити, ЖК Алфавіт, ЖК Княжий двір, ЖК Южний Ирпень, Жк Sherwood Park

В квітні 2018 р. всі загальноукраїнські ЗМІ заговорили про масштабну будівельну аферу в м. Ірпінь. Інвестори мікрорайону “Благодатний” внесли кошти за квартири, а забудовник зник разом з грошима. В результаті чого в Ірпені утворився цілий недобудований квартал «Благодатний» – житлові комплекси: «Алфавіт», «Княжий двір», «Панорамний», «Панорамний-2», «Фреш сіті», «Шервуд парк», «Южний». Горе-забудовника ошуканим інфесторам радив тодішній міський голова Володимир Карплюк. На зборах інвесторів «BGM» від 06.07.2014 року, рекомендував Ігоря Вишнякова як надійного забудовника – “того, хто будує якісно та здає в строки” та охарактеризував забудовника як свого “доброго друга-товариша та порядну людину”.

21 квітня 2018 р. в Ірпені люди, ошукані фірмами ТОВ «BGM» і ТОВ «ФРЕШ ЛТД», провели збори інвесторів. Вони фактично звинуватили міську владу на чолі з Карплюком у “кришуванні” забудовників. Того ж дня вони звернулись до Володимира Карплюка з вимогою вирішити їх ситуацію. Проте цього разу він, забувши що сам порадив забудовника, винними назвав громадян, які вклали кошти у новобудови: “Це ваша проблема, що ви помилилися із забудовником”

Тоді ж Володимир Карплюк пообіцяв створити робочу групу і допомогти у вирішенні проблем інвесторів, проте жодних зрушень не відбулось. А 4 серпня 2018 р. власники незбудованих квартир знову влаштували акцію протесту, щоб нагадати про обіцянку.

Проте Володимир Карплюк вже встиг скласти повноваження міського голови, залишивши по собі сотні невирішених питань та інфраструктурну катастрофу у місті.

Карплюк на чолі схеми підкупу виборців в Ірпені на користь Порошенка

Попередня стаття

Висотки замість обіцяної школи: будівельна афера від команди Карплюка

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

2 Коментарі

  1. слиш ти ворюга твое мисце не народних депутатах а в тюрми разом с твоим дргом вишняком

  2. Я ще дивуюсь тим людям, які підтримують цього морального урода.

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Важливо