Новини

На що, замість шкіл і лікарень, ірпінська влада планує витратити 34 мільйони?

0

Черговий проект крадіжки грошей з місцевого бюджету запропонувала Ірпінська міська рада на сайті Prozorro. Більше 34 мільйонів гривень планується виділити на продовження облаштування набережної р.Ірпінь. Ні міську раду, ні Карплюка, який був мером та ініціатором будівництва першої частини набережної, не бентежили факти незаконності будівництва будь-яких споруд в долині річки, яка належить до Смарагдової мережі України.Запланована забудова призведе до знищення сільськогосподарських угідь та покладів корисних копалин, таких, як торф, порушення загальнодержавної осушувально-зрошувальної системи річки і може призвести до екологічної катастрофи.

Бюджету, що виділяється на знищення заплави, вистачило б мінімум на один повноцінний дитячий садок. Але замість цього, біля річки планується встановлення величезної кількості недолугих металевих фігур та конструкцій (наприклад, верблюд, айфон та морський котик).

Отже, і досі прослідковується залежність місцевих чиновників від Карплюка. Вони і досі витрачають гроші не на реальні потреби громади, а на створення свого позитивного іміджу.

Як Карплюк купує “кращих людей” Ірпеня?

Попередня стаття

Карплюк ухилився від військової служби?

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини