Кримінальні справи

Володимиру Карплюку повідомили про підозру через смерть на будівництві

0

Володимир Карплюк у 2011 році, перебуваючи на посаді директора ТОВ «Сарафан» свідомо не дотримувався правил безпеки під час виконання робіт на будівництві, умисно порушив їх, внаслідок чого
одна людина загинула на місці події, а інша отримала тяжкі тілесні ушкодження.

31 серпня 2017 року прокурор Київської області повідомив про підозру Ірпінському міському голові в скоєнні цього кримінального злочину.

На сайті прокуратури зазначено:

Так, не дбаючи про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання робіт, підозрюваний не призначив працівників, відповідальних за безпечне проведення робіт вантажопідіймальними кранами, ведення робіт за проектами виконання робіт або технологічними картами, що в свою чергу призвело до аварії гусеничного крану та падіння його стріли на будівлю й людей.

Нагадаємо, що 2 серпня 2018 р. мер Ірпеня Володимир Карплюк під тиском громади подав у відставку, щоб, за його словами зайнятись підготовкою до депутатської роботи. Тоді ЗМІ зазначали, що він балотуватиметься до Верховної ради, щоб уникнути відповідальності за кримінальні провадження за допомогою депутатської недоторканності.

Джерело:
прес-служба прокуратури Київщини

Карплюку вручено підозру за угоди з покійником

Попередня стаття

Луценко: “Карплюк перетворив Ірпінь на кримінальне Чикаго”

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *