Новини

Як Карплюк купує голоси виборців

0

Підкуп виборців – технологія не нова. Саме в обмін на матеріальні “подарунки” кандидати в депутати найчастіше просять проголосувати за них на виборах. Володимир Карплюк “гречкосійством” займається не вперше. Цього разу він вирішив відійти від старих методів підкупу гречкою, тому в Боярці організував для своїх прихильників бенкет.

Люди, що зібрались біля Боярської міської ради заперечували факт запрошення на агітаційний захід Карплюка та стверджували, що їдуть на екскурсію в ірпінський парк. Проте, з достовірних джерел стало відомо, що це – сільські голови з регіону та звичайні виборці, яких запросили на бенкет. Їх мали посадити в автобус та відвезти в назначене місце.

Розповсюдження агітаційних глянцевих журналів та інших роздаткових матеріалів, використання адмінресурсу задля підкупу високопосадовців Ірпеня, забезпечення свят повітряними кульками з символікою “Нових облич”, а тепер ще й бенкети – це лише невелика частина піар-кампанії, на яку Карплюк використовує гроші, вкрадені з міського бюджету. Тому, оскільки цей захід був оповитий таємницями, можна припустити, що в його програму все ж входила передвиборча агітація Карплюка, фінансування якої він забажав приховати від преси.

Майже 1,3 млн гривень витратив Карплюк на агітаційний журнал

Попередня стаття

Карплюк витратив фантастичні гроші на ТВ рекламу у червні

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше в Новини